neštastnej antroz

30. prosince 2008 v 15:54 | Santa Miseryx |  nestastny antroz
tady je 3 dil pokračovani serie neštastny antroz
a když ANTRoze udeřil blesk najednou řekl:hmmmmmmmmmmmmmmmmm to sem spadl ze schodu nebo co ? vamprah:aaaaaaaaa to je debil oooooooooooooooo pane bože zasahl te blesk vole ! antroz:aha tak to jo a ty si misliš že maš iq viš než 100 ???????????????????????????
vamprah:a ty snat jo ? antroz:oooooh to bolelo,anooooooooooooooooooooo ?vamprah:nojasne.
ale, najednou tam přijela policie.takrůta(takanuva):astatni bouši nemužou spat tak držte hubu joooooooooooooo.pak tam přide mrazuta(makuta) a řika:hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah sem nejsilnejši a nebojacnejší.ale pak se pochčije.mamlas nui:tady maš novi slypy brachu a přište si je vam sebou !mrazuta hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.ale najednou tam přileti letajici vůl kterej umi mluvit a řika:ty vole cely magor hnuj se potapi !všichni aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
ale najednou zasahne znovu antroze blesk a pak se posere a řika ja chcy maminku mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
mrazuta:hahahahahA trotlove neumited litat haha !mamlas nui:a ty taky ne tak nekecej jo ?vul:musime jit do kolohovna(kolosea)tam bude mluvit turaga huba !
mezitim v kolohovne:se už keca:mili debilove naš ostrov magor hnuj se hrouti !

co se stane s magor hnuj ? tose dozvite jen na miseryxovim blogu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama